Informujemy, że 3 grudnia 2014 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Wronki przed komisją egzaminacyjną odbył się awans na nauczyciela mianowanego, który daje nauczycielom  satysfakcję finansową, stabilizację i potwierdzenie kompetencji.

Do awansu na nauczyciela mianowanego przystąpiły dwie Panie z zakresu dwóch różnych profesji. Jedną z kandydatek była nauczycielka wychowania fizycznego z Zespołu Szkół w Biezdrowie, a drugą nauczycielka języka niemieckiego z Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach. Obie panie zdały egzamin i uzyskały stopień nauczyciela mianowanego.

W tym samym tygodniu 5 grudnia 2014 r. w Kuratorium Oświaty w Poznaniu odbył się egzamin o awans na nauczyciela dyplomowanego. Tego rodzaju awans robią nauczyciele dla pełnej samorealizacji, własnej satysfakcji i pogłębiania kompetencji zawodowych. Takie wyzwanie postawiła sobie i osiągnęła sukces nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 1 we Wronkach.

 

„Niech tytuły, które Panie uzyskały, przyniosą Wam jeszcze więcej satysfakcji, zmotywują do dalszego samorozwoju i zapewnią wspaniałą przyszłość. Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego!”